• s1.jpg
 • s2.jpg
 • s3.jpg
 • s4.jpg
 • s5.jpg
 • s6.jpg
 • s7.jpg
 • s8.jpg

Zimny laser diodowy - Laserowa likwidacja tkanki tłuszczowej

 LipoLaser to innowacyjna technologia laserowa przeznaczona do nieinwazyjnej lipolizy laserowej. Urządzenie emituje światło o długości 650-980nm. Jest to tzw. zimny laser diodowy. Lipo laser generuje wiązkę lasera w postaci kolumnowej, co zwiększa kontrolę nad ilością uwolnionego tłuszczu, zwiększa efektywność zabiegu, nie stwarza zagrożenia powstania nierówności i zapobiega zwiotczeniu skóry. Światło to przenika głęboko warstwy skóry i kieruje się na komórki tłuszczowe, w których, pod jego wpływem, dochodzi do naturalnej reakcji chemicznej. Trójglicerydy rozpadają się na kwasy tłuszczowe i glicerol, zwane metabolitami, które następnie transportowane są przez układ limfatyczny i zamieniane w energię. LipoLaser działa jedynie na komórki tłuszczowe. Nie uszkadza sąsiednich tkanek i naczyń krwionośnych. LipoLaser nie niszczy błony komórek tłuszczowych, a jedynie redukuje w sposób znaczny i kontrolowany ich zawartość i objętość. Efekty tego procesu można porównać z wysuszaniem winogron, które zamieniają się w rodzynki. Widać je już po pierwszym zabiegu w postaci utraty centymetrów w obszarze zabiegowym. W trakcie procedury wykorzystuje się również laser biostymulujący, który umieszcza się w okolicy węzłów chłonnych zlokalizowanych najbliżej traktowanego obszaru. Jego zadaniem jest stymulacja układu limfatycznego, który odpowiada za odprowadzenie zawartości komórek tłuszczowych.

  

Jak działa urządzenie LipoLaser?

Działające światło laserowe prowadzi do powstania naturalnych reakcji chemicznych, powodując rozbicie trójglicerydów na wolne kwasy tłuszczowe i glicerol. Przemiany te zachodzą w mitochondrium każdej komórki tłuszczowej. Wspomniane metabolity transportowane są przez układ limfatyczny, a następnie w tkankach zamieniane są na energię. Stymulacja układu limfatycznego poprzez oddziaływanie na najbliższe węzły chłonne pobudza działanie drenażu limfatycznego w metabolizmie kwasów tłuszczowych. Jest to jedyny zabieg redukujący zawartość komórki tłuszczowej bez jej uszkodzenia i bez ingerencji chirurga! Światło zimnego lasera LipoLaser głęboko przenika warstwy skóry i kieruje się na mitochondria komórek tłuszczowych, które otrzymują chemiczny sygnał do rozpadu.

  

Jak wygląda zabieg LipoLaserem?

Na wybraną okolicę zabiegową przykładanych jest 12 padów (8 dużych – 20 diod na padzie, 4 małe – 4 diody na padzie, łącznie 176 sztuk ) emitujących wiązki laserowe, które prowokują rozpad trójglicerydów. Zabieg jest całkowicie bezpieczny i bezbolesny.

  

Lipolaser pozwala na dowolne i kontrolowane modelowanie sylwetki. Jeśli jesteś osobą, która chudnie i tyje nierównomiernie, ono jest idealne dla Ciebie. Jeśli mimo stosowania diety i ćwiczeń tu i ówdzie pozostaje uporczywy nadmiar tłuszczu, który zaburza proporcje Twojej sylwetki, i-lipo pomoże Ci wyszczuplić te okolice, których odchudzenie stanowi dla Ciebie największy problem. Teraz Ty możesz zdecydować jaki obszar chcesz odchudzić. Wybierasz brzuch, ramiona, nogi, plecy lub podbródek? Metoda sprawdza się również w przypadku ginekomastii.

 Urządzenie działa na te komórki tłuszczowe, które znajdują się tuż pod powierzchnią skóry. Redukcja ich zawartości w sposób tradycyjny przy pomocy diety jest praktycznie niemożliwa. Nawet w trakcie ćwiczeń fizycznych, kiedy organizm zwiększa swoje zapotrzebowanie na energię, nie pobiera jej z komórek tłuszczowych, na które działa lipolaser, tylko z tych głębiej położonych. Dlatego, nawet osoby regularnie ćwiczące, mają problem z redukcją tłuszczyku zlokalizowanego tuż pod skórą. Lipolaser to potrafi!

  

Na jakich partiach ciała można wykonać Lipolaserem?

Ogromną zaletą LipoLasera jest to, że możesz go stosować wszędzie tam, gdzie zgromadził się nadmiar tkanki tłuszczowej trudnej do zredukowania w bardziej tradycyjny sposób jak dieta, czy ćwiczenia. Oprócz typowych okolic występowania nadmiaru tkanki tłuszczowej takich jak uda, brzuch czy boki idealnie sprawdza się również na partiach ramion, łydek, pleców, klatki piersiowej u mężczyzn czy też podbródka.

  

Jakich efektów można oczekiwać po zabiegu Lipolaserem?

Pacjent uzyskuje utratę centymetrów po każdym zabiegu w serii. Średnio, po jednej sesji jest to 5cm na trzech poziomach pomiaru. Maksymalna wartość jaką uzyskano podczas badań prowadzony na grupie 100 pacjentów to w sumie 12,5cm, z trzech mierzonych obszarów. Bezpośrednio po każdej sesji pacjent obserwuje utratę centymetrów w obwodzie. Końcowy efekt zabiegu obserwujemy 3-4 tygodnie po ostatniej sesji.

  

Ile zabiegów LipoLasera należy wykonać?

Zalecana jest seria od 6 zabiegów wciągu 4 tygodni- czyli 2 zabiegi tygodniowo w odstępach 2-3 dniowych.

  

Z jakimi zabiegami można łączyć LipoLaser?

LipoLaser przynosi bardzo dobre rezultaty jako samodzielny zabieg. Pacjentom ze złożonym problemem nadmiaru tkanki tłuszczowej lub cellulitu, procedurę LipoLasera można łączyć z zabiegami drenująco ujędrniającymi, antycellulitowymi (m.in. Liporadiologia). Taka kombinacja przyspiesza efekt chudnięcia, eliminuje efekt jojo oraz zapobiega ewentualnemu tworzeniu się zatorów limfatycznych. Odpowiednie ćwiczenia i umiarkowana dieta zwiększy skuteczność zabiegu prawie dwukrotnie.

  

Czy mogę wybrać tylko jeden obszar do zabiegu LipoLaser i jak często mogę go powtarzać?

Możesz wybrać ich dowolną ilość. Po zakończeniu serii np. na obszarze brzuch, możesz zająć się kolejną dowolną partią ciała, którą chciałabyś odchudzić. Zabieg może być powtarzany tak często, jak wymaga tego korekcja Twojej sylwetki.

  

Czy efekty zabiegu LipoLasera są trwałe?

Jak w przypadku każdej kuracji odchudzającej, uzyskanie pożądanego efektu oraz zachowanie go wymaga zmiany stylu życia. Stosując LipoLaser doradzamy Ci, włączenie do procesu trwającego ok. 4 tygodnie, regularnych ćwiczeń fizycznych oraz zmianę nawyków żywieniowych. Badania udowadniają, iż zwiększenie aktywności fizycznej poprawia wyniki zabiegów o 150%. Jeżeli więc chcesz trwale cieszyć się swoją wymodelowaną, odchudzoną sylwetką zadbaj o odpowiednią dietę i regularne ćwiczenia.

  

Przeciwskazania

 • ciąża,
 • epilepsja,
 • choroby serca,
 • choroby nowotworowe,
 • metalowe, silikonowe implanty (bezpośrednio w miejscu zabiegu),
 • przerwanie ciągłości skóry,
 • choroby układu krążenia np. ostra zakrzepica,
 • choroby autoimmunologiczne.

  

Czas trwania zabiegu

40min pracy maszyny

  

Zimny laser diodowy – Cennik

Pojedynczy zabieg                                                                  100zł

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem