• s1.jpg
  • s2.jpg
  • s3.jpg
  • s4.jpg
  • s5.jpg
  • s6.jpg
  • s7.jpg
  • s8.jpg

PIXEL RF - 15 i 28 mm roller -10Mhz thermage - PIXEL RF, czyli wielobiegunowy RF. Jest nowoczesnym, bezpiecznym, bezbolesnym i bardzo skutecznym urządzeniem, do stosowania w zabiegach kosmetycznych, wykorzystującym dobroczynne działanie fal radiowych na tkankę podskórną i skórę właściwą. Oferuje najbardziej zaawansowane, nieinwazyjne i szybkie zabiegi na twarz i wszystkie partie ciała.

Fale radiowe Pixel (RF) dostarczają energię za pomocą mikro rollera co potęguje mikro-stymulację w strefie skóry gdzie działamy energią cieplną.

Zabiegi na twarz:

Dzięki wielobiegunowym głowicom energia fal radiowych dociera do włókien kolagenowych zlokalizowanych w najgłębszych warstwach skóry powodując ich skrócenie i napięcie. Rezultatem tego procesu jest produkcja nowych sprężystych włókien kolagenowych, które zastępują dotychczasowe, nie spełniające już swoich podstawowych funkcji. Seria 6 zabiegów umożliwia całkowitą wymianę włókien kolagenowych, która zapewnia długotrwałe rezultaty jakimi są uniesienie owalu twarzy i podbródka, wygładzenie zmarszczek i ujędrnienie skóry.

Zabiegi na ciało – kształtowanie sylwetki

Energia fal radiowych daje możliwość podgrzania nawet głęboko umiejscowionych komórek tłuszczowych. Rezultatem jest rozpuszczenie, a następnie usunięcie nadmiaru tłuszczu w wyniku umiejętnego masażu specjalnie zaprojektowaną głowicą. Badania kliniczne dowodzą że efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu. Po serii 6 zabiegów możliwe jest w zależności od indywidualnych cech pacjenta – skorygowanie sylwetki o 1-2 rozmiary. Ponad to skóra staje się gładka, napięta i zdrowsza.

Wskazania:
- wygładzenie zmarszczek
- ujędrnienie skóry
- zmniejszenie opuchnięć pod oczami i kurzych łapek
- likwidacja cellulitu i zmniejszenie tkanki tłuszczowej
- likwidacja nadmiaru skóry na brzuchu, ramionach i udach
- uniesienie i pojędrnienie pośladków
- zmniejszenie obwodu i wysmuklenie talii

Zabieg w odczuciu jest ciepły i przyjemny.

Czas trwania: 40min pracy maszyny

 Efekty:

 

Przeciwwskazania do wykonania zabiegu:

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem